Odlišit se a zaujmout…

Video marketing, vám otevírá možnosti celého světa. Dobře natočené video nemusíte překládat a můžete odvyprávět svůj příběh pouze pomocí obrázků.

 

Dejte o sobě vědět a nechejte si od nás vyrobit působivou reklamu pro vaši firmu, strategii, nebo výrobek. Odlište se tím, že na sebe upozorníte a zaujměte poutavým videem. 

Prezentace vaší firmy, video marketing, cílená reklama výrobkem na klienta – to jsou všechno spojení, která tvoří prezentaci vás a vaší firmy v očích spotřebitelů.

Spotřebitel vyžaduje akci, potřebuje být něčím zaujat, proto je nejlepší volbou zajímavé video, které vás v krátkosti představí a klienta zaujme. Není pochyb o tom, že v tomto případě platí dvojnásob: jednou vidět, je lepší než třikrát číst.

FND - Firma Na Důvěru

Pro firmu FND jsme točili marketingové video, ve kterém se prezentovalo celé portfolio služeb nabízené touto firmou. Dějová linka se točila v kancelářích jejich společnosti, zbytek celého videa pak byl dodělán postprodukčně.

Démos trade, a.s. promo video StrongMax

Promo video na nábytkové zásuvky StrongMax pro společnost Démos trade, a.s. Promo video bylo natočeno při zavedení nového produktu na trh a bylo produkováno s titulky v 5 jazycích (CZE, SK, PL, HU, EN)

Démos trade, a.s. - video návod

Se společností Démos trade, a.s., spolupracujeme již řadu let. Nejčastěji pro ně natáčíme video návody k některým jejich výrobkům.

Bestwood - Intro + Virtuální realita

Pro firmu Bestwood, která se zabývá stavbami dřevostaveb, jsme vytvořili firemní intro a prezentaci prohlídku domu ve virtuální realitě, jako jednu z jejich nabízených služeb pro jejich klienty, před započetím samotné výstavby jejich RD.