Naše projekty

hraný film

Hranému filmu se věnujeme poměrně krátkou dobu, ale je to disciplína, která nás moc baví. 

dokumentární film

Dokumentární filmy jsou aktuálně našimi nejčastěji natáčenými projekty, kterými se zabýváme. Přináší spoustu nových výzev jak ve filmařském oboru, tak i v samotné tvorbě, kdy je to především o poznávání nových lidí a jejich příběhů.

firemní prezentace

Nebo v dnešní době také oblíbené - VIDEO MARKETING

Prezentace vaší firmy, video marketing, cílená reklama výrobkem na klienta – to jsou všechno spojení, která tvoří prezentaci vás a vaší firmy v očích spotřebitelů.

Spotřebitel vyžaduje akci, potřebuje být něčím zaujat, proto je nejlepší volbou zajímavé video, které vás v krátkosti představí a klienta zaujme. Není pochyb o tom, že v tomto případě platí dvojnásob: jednou vidět, je lepší než tři krát číst.

svatební video

Svatba, to je ten nejkrásnější den, kdy se rozhodnete spojit své bytí na tomto světě s tím, s kým chcete strávit zbytek života. Je to tak klíčový den, že určitě stojí za to si ho zaznamenat a mít možnost si kdykoli tuto úžasnou událost připomenout.

ostatní videa

Natočíme v podstatě drtivou většinu toho, co si budete přát.

Disponujeme samozřejmě vlastní technikou, ale v případě složitějších projektů saháme po té nejkvalitnější technice které mají v nabídce nejrůznější filmové rentaly. Nebráníme se natáčení jakéhokoli žánru, pokud to není v rozporu se zákony a dokážeme se flexibilně přizpůsobit požadavkům a přáním klienta.