Svatba, to je ten nejkrásnější den, kdy se rozhodnete spojit své bytí na tomto světě s někým, s kým chcete strávit zbytek života.

Je to tak klíčový den ve vašem životě, že určitě stojí za to si ho zaznamenat a mít možnost si ho kdykoli připomenout.

Je to tak vlastně pro vás velice jednoduché rozhodnutí – svatební video prostě musíte mít.

 

Vzpomínky se časem rozplynou, ale naše svatební video vás opět přenese vždy tam, kde to všechno začalo.

Nezaváhejte, neudělejte špatné rozhodnutí a svatební video si u nás určitě objednejte.

 

Svatební video? U nás 100% kvalita

Je to památka na celý život !!

Fotografie je klasika, pamatují si je naše rodiče i prarodiče, tak proč ne my?

Svatební video, Vás zkrátka vždy chytí za srdce !! 🙂

Svatební den, je úžasná událost – jedinečná ve Vašem životě, kterou si chcete uchovat a mít možnost si ji připomenout kdykoli si budete chtít zavzpomínat.

 

Vaše svatba přece stojí za to – mít ji uchovanou přesně tak jak se udála minutu po minutě, vteřinu po vteřině.

Za několik let, nebo dokonce desítky let to bude o to kouzelnější, nostalgické, kdy se před Vámi bude odehrávat děj jednoho z nejkrásnějších dnů ve Vašem životě.

Svatební video, je krásná vzpomínka na to, co vám nejpodrobněji připomene ten krásný a zvláštní den ve vašem životě, kdy jste si řekli vaše společné Ano.

Fotografie ze svatby musí být, ale nikdy nezachytí váš pohyb, vaše roztřesené podání rukou, to jak říkáte ano a myslíte to upřímně – to vše může zachytit věrně pouze pohybující se obraz – Vaše svatební video od nás. 
 
 
Nespoléhejte se na to, že vám Vaše svatební video natočí kamarád, který si pořídil kameru a občas s ní natočí nějaké to video s rodinkou.

Mohlo by se stát, že přijdete o dobrého kamaráda i svatební video, protože pokud s tím nemá někdo zkušenosti, výsledek většinou bývá žalostný a to přece nechce nikdo z Vás.
Kamaráda nechte, aby se na Vaší svatbě pobavil a Vaše svatební video přenechte nám – odborníkům na danou problematiku. Zkušený svatební kameraman ví, co se kdy děje, kde má být a který záběr je ten klíčový.

Základním předpokladem je perfektní příprava, nashromáždění potřebných informací a důkladný vzájemně odsouhlasený scénář celého dne.

Ve video galerii máte možnost vidět některé z posledních natočených svateb.

Jak je to s naší dostupností:

Protože jsme z Vyškova, tak svatební video Vyškov, svatební video Brno, svatební video Slavkov, svatební video Prostějov, svatební video Olomouc, to jsou všechno místa, kde se vesměs ještě obejdete bez nějaké větší zátěže dodatečných nákladů na naši dopravu. Buďto nejsou náklady na dopravu žádné, nebo pouze symbolické – vždy se jedná o individuální dohodu. Svatební kameraman a naše služby jsou tou jedinou a správnou volbou.